RR Lady Nova AR
Elegant tweedelig motorpak voor motorrijdsters die voor geen enkele snelheid terugdeinzen. Een duidelijke ster, een duidelijke keuze. RR Lady Nova AR.
Perfect passend damesmotorpak met strakke lijnen, gouden details en een perfecte snit die het silhouet accentueert en meteen bij de eerste keer passen goed zit. Het biedt comfort dat u zowel tijdens langere ritten als in een sportieve rijhouding zult waarderen. Design, functionaliteit en comfort in balans. Alles wat u nodig hebt op snelle rechte stukken en in elke bocht.
De RR Lady Nova AR is gebaseerd op technologieën die wij al jarenlang onder echte raceomstandigheden testen. Het pak maakt gebruik van dezelfde productiemethoden en veiligheidselementen als onze professionele eendelige herenracepakken. Geen compromissen en geen concessies aan de kwaliteit. Geselecteerd rundsleer, gepatenteerde viervoudig gestikte veiligheidsnaden, 13 interne protectoren, elleboog- en kniesliders en vrijwel onverwoestbare aramide stretchstof. Elk beschermingselement heeft een precies bepaalde functie en samen vormen ze een uitrusting die werkelijk heel wat kan doorstaan.
Het motorpak is Airbag Ready®. Dat betekent dat u ofwel rijdt met de complete set van 13 ergonomische protectoren, ofwel de borst- en rugprotector verwijdert en onder het motorpak een airbag draagt. Eenvoudig en snel bent u ready. Airbag Ready!
“WIJ MAKEN GEEN EENVOUDIGE, UITGEKLEDE MODELLIJNEN MOTORPAKKEN”
De hoogste kwaliteit voor alle rijders = 4SR FAIR PLAY
Al onze motorpakken worden volgens één productienorm vervaardigd. De hoogste. Dat betekent dat u bij 4SR altijd de beste en veiligste uitrusting draagt die wij kunnen maken.
Tweedelig damesmotorpak RR Lady Nova AR:
-
• CE – EN 17092-2 – klasse AAA
• naar voren geplaatste schouders en nieuw ontworpen mouwen maken een perfecte rijhouding mogelijk
• hoogwaardige Betac-protectoren op de schouders, ellebogen en knieën, gecertificeerd volgens EN 1621-1:2012
• aerodynamische hump, geschikt voor een hydrobag
• YKK- en OPTI-ritsen
• plaatselijke perforatie aan de zijkanten
• 3D-voering
• uitgebreide aramide stretchstof voor maximale bewegingsvrijheid
• flexibele leren panelen op de schouderbladen
• verlengd rugpand – de jas kan afzonderlijk worden gedragen
• gebruik van drievoudige naden; op zwaarder belaste plaatsen wordt de gepatenteerde, viervoudig gestikte 4SR-veiligheidsnaad gebruikt
• de mouwboorden zijn gemaakt van zachte aramide stretchstof
• comfortabel uitgevoerde kraag
• reflecterend logo op de kraag
• 2 binnenzakken
• mogelijkheid om een Sas-Tec-rugprotector te plaatsen
• het motorpak kan worden uitgebreid met een 4SR-borstprotector van de Duitse fabrikant Sas-Tec
• inclusief elleboog- en kniesliders
• het airbagsysteem is niet bij het motorpak inbegrepen
• het AR-motorpak is compatibel met de airbagsystemen In&motion en Alpinestars Tech-Air®
• op verzoek kan het motorpak worden uitgerust met een airbag-datakabel met controleleds
• AR Airbag Ready® is een handelsmerk dat is geregistreerd in het register van het Bureau voor Industriële Eigendom van Tsjechië
Wat heeft 4SR wel en andere niet?
- je kunt de jas van de tweedelige overall aan de Kevlar-jeans bevestigen
- tweedelige overalls zijn geperforeerd aan de zijkanten
- aramide stretch in de oksels en het kruis is naadloos
- slijtagegevoelige plaatsen zijn verbonden door een gepatenteerde, dubbele naad 4SR, die 4x wordt genaaid!
- De 4SR-combi’s zijn getest door het certificeringscentrum Eurofins Textile Testing Spain volgens de EN 17092:2020 norm als volledig gecertificeerde beschermende motorkleding. Volgens deze norm hebben ze de hoogste veiligheidsklasse gekregen – AAA
Past een standaardmaat niet goed? Geen probleem – wij maken jouw MOTORPAK OP MAAT
We adviseren u graag: HOE ZIT EEN LEREN MOTORPAK JUIST
HIER vind je antwoorden op veelgestelde vragen.
Wil je advies? Bel en schrijf +32 485815728, info@4SR.be
Communiceer je liever via Messenger? Wij zijn online!

4SR racers adviseren: Een te los pak = minder veiligheid.
| Hoogte | Borst | Taille | Heupen | |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 155-159 | 80-84 | 60-65 | 84-88 |
| 36 | 160-164 | 84-87 | 65-70 | 88-92 |
| 38 | 165-169 | 87-90 | 70-75 | 92-96 |
| 40 | 170-174 | 90-93 | 75-80 | 96-100 |
| 42 | 175-179 | 93-96 | 80-85 | 100-104 |
| 44 | 180-184 | 96-99 | 85-90 | 104-108 |
RICHTLIJNEN VOOR HET CORRECT KIEZEN VAN DE MAAT:
- Sta tijdens het meten ontspannen.
- Meet jezelf in functioneel ondergoed.
- Als je een airbagvest gebruikt, TEL 6 cm BIJ de gemeten borstomtrek.
Val je buiten de standaard confectiematen? Wij hebben de oplossing – wij maken een MAATPAK voor je.

- was leren kleding met lauw zeepwater en een zachte doek
- vuil kunt u het beste direct na terugkeer van de rit verwijderen
- droge, natte kleding uitgespreid op een goed geventileerde plaats, uit de buurt van hitte of zonlicht
- breng een laag balsem aan op de droog leder en laat deze intrekken
- veeg overtollige balsem weg


